Havuz sektöründe 1996 yılından bu yana, yurtiçinde ve yurtdışında binlerce havuz uygulaması tecrübemizi bir adım ileriye götürüyoruz. Prefabrik havurlara olan telebin her geçen gün artması, sektörde yeni bir ilke imza atma hevesimiz, bizi Türkiye'de ilk defa prefabrik havuz fabrikasını kurma misyonuyla yüzleştirdi.

Oluşturduğumuz güçülü marka ve onlara ait geniş ürün yelpazesiyle, hem ülkemizdeki iç ğazar talebini, yapılan ithaların önüne geçerek karşılamaki hem de dış parlara açılarak ülkenin ekonomisine katkı sağlamak vizyonumuz oldu.

Sektörüde ilkleri ve yenilikleri benimseyen, farklı tasarım ve yaratıcı projelerle, alternafi çzöümlerle öncü olmayı, kalite ile fiyatı, teknik ile erfomansı, tecrübe ile güveni estekik anlayısını bir arada tutmayı esa edindik.

Bu hevesimiz uzun ve zorlu süreçten sonra hayata geçti. Prefabrik havuz üretimini Türkiye'de ilk kez yapmanın zorluklarınıi  başarma arzımızl, yılmadan çalışarak aştık. Uzunca bir teknik araştırma ve geliştirme çalışmalrından sonra deneme üretimleri, analiz ve testlerle doğrulayarak seri üretim yapan bir fabrika kurmanın gururunu yaşıyoruz.
 

Şimdi paylaşma zamanı !!!


Ürettiğimiz havıuzlarda kalite güvencesini ilk olarak 10 yıl garanti ile birleştirdik. Kaliteden ödün vermeden, proje tasarım, üretim öncüsü ve sonrası en iyi hizmeti sağlamak, profesyonel ekbimizin tek amacı oldu. Uzman ekibimizi, sürekli eğitimler ve devamlı seminerler ile tüm yenilikleri uluslararası düzeyde takip ederek, en üst düzeyde hazır vermeyi görev edindi.

Sektördeki ilk ve tek olmanın sorumluğu ve bilinciyle; tecrübemizi ve gelişen teknolojik imkanları birleştirerek, sektördeki çıtayı daha yükseğe taşmayı bir görev kabul ediyor ve dimanik yapımızla çalışmalarımıza deva ediyoruz.

Bu başarıya birlikte yaşamak ve büyük hedeflere birlikte yürümekten guru duyuyoruz.

Saygılarımızka

CSP Ailesi